Team

Zabeth Mutlu

Praktijkhouder
z.mutlu@klinkr.nl
0614042466

Debby van Mierlo

Logopedist
d.vanmierlo@klinkr.nl
0640025944

Ellen Dijsselhof

Logopedist
e.dijsselhof@klinkr.nl
0640543025

Marte Bosman

Zorgcoördinator - Logopedist
m.bosman@klinkr.nl
0641745495

Renske Voost

Logopedist
r.voost@klinkr.nl
0653478851

Iris Vreemann

Logopedist
i.vreemann@klinkr.nl
0636278638

Jeanine Elsinghorst

Logopedist
j.kleinfalckenborg@klinkr.nl
0636198956

Mariken de Wilde

Praktijkondersteuner - Logopedist
m.dewilde@klinkr.nl
0640579732

Merle Eijsink

logopedist
m.eijsink@klinkr.nl
0640752364

Wietske Faber

Logopedist
w.faber@klinkr.nl
0640511245

Manon Olde Riekerink

Receptioniste
m.olderiekerink@klinkr.nl
0640748902

Willeke de Boer

Logopedist
w.deboer@klinkr.nl
0615110412

Corona update

We nemen de zorgplicht naar onze cliënten, maar ook naar onze omgeving erg serieus. Dit houdt in dat we in ieder geval per direct cliëntencontact gaan vermijden tot 28 april 2020. De geplande afspraken worden vervangen door telefonische consulten/tele-logopedie middels FaceTime/Skype/whatsapp videobellen: alle cliënten die een afspraak hebben staan worden door de behandelend logopedist op de afgesproken tijd gebeld. Daarnaast wordt elke week huiswerk verstuurd via de e-mail. Nieuwe cliënten kunnen zich blijven aanmelden via de mail of telefonisch. Er zal dan contact met je worden opgezocht om een passende planning te maken voor de therapie.


We krijgen tot dusver erg positieve reacties over onze tijdelijk nieuwe aanpak, maar we hopen uiteraard dat we onze clienten weer z.s.m. fysiek kunnen zien, want we missen jullie wel.


We blijven voorlopig op deze manier behandelen, dit geldt zolang de landelijke adviezen, betreffende de sluiting van scholen, van kracht zijn. Alvast dank voor het begrip en hopelijk kunnen we er op deze manier toch nog voor jullie zijn.


Groet, het KlinkR team