Team

Zabeth Mutlu

Praktijkhouder
z.mutlu@klinkr.nl
0614042466

Debby van Mierlo

Logopedist
d.vanmierlo@klinkr.nl
0640025944

Marte Bosman

Zorgcoördinator - Logopedist
m.bosman@klinkr.nl
0641745495

Renske Voost

Logopedist
r.voost@klinkr.nl
0653478851

Iris Vreemann

Logopedist
i.vreemann@klinkr.nl
0636278638

Jeanine Elsinghorst

Logopedist
j.kleinfalckenborg@klinkr.nl
0636198956

Mariken de Wilde

Praktijkondersteuner - Logopedist
m.dewilde@klinkr.nl
0640579732

Merle Eijsink

logopedist
m.eijsink@klinkr.nl
0640752364

Wietske Faber

Logopedist
w.faber@klinkr.nl
0640511245

Manon Olde Riekerink

Receptioniste
m.olderiekerink@klinkr.nl
0640748902

Willeke de Boer

Logopedist
w.deboer@klinkr.nl
0615110412

Corona update

We nemen de zorgplicht naar onze cliënten, maar ook naar onze omgeving erg serieus. Dit houdt in dat we in ieder geval onze zorg op de locaties en praktijken verder opschalen. Wij houden uiteraard rekening met de RIVM voorschriften. We schudden geen handen, wij zorgen voor voldoende afstand tijdens de behandeling en wassen extra vaak onze handen.

Mocht je klachten hebben als verkoudheid, hoesten of koorts, dan vragen wij je om de behandeling telefonisch af te zeggen bij de behandelend logopedist. De behandeling wordt dan via telelogopedie vervolgd.


Groet, het KlinkR team